Oferta win z KEGa

Poznaj naszą ofertę Frizzante (Prosecco z kija) oraz win z KEGa

Oferta win z KEGa

Szeroka oferta win w tym nowość: Frizzante bezalkoholowe!

Frizzante z KEGa:

Frizzante Glera

Frizzante Glera VS

Frizzante PIU FIZZ

Frizzante RÓŻOWE

Frizzante BEZALKOHOLOWE

Frizzante to rodzaj wina musującego, które jest często opisywane jako „delikatnie musujące”. To subtelne wino, które stanowi alternatywę dla mocno musujących trunków. Posiada łagodny smak i sprawdza się doskonale nie tylko podczas specjalnych okazji, ale także jako orzeźwiający napój w gorące dni letnie. Jest często preferowane przez osoby, zwłaszcza kobiety, które lubią lekkie wina.

Gdzie produkuje się wino Frizzante?

Rzeczywiście, pytanie należy raczej sformułować jako: w których krajach najczęściej wytwarza się wino Frizzante, ponieważ jako wino lekko musujące, może być produkowane praktycznie wszędzie na świecie. Najczęściej jest to wytwarzane z białych odmian winorośli, które w połączeniu z delikatnymi bąbelkami dają niezwykle interesujący, świeży i przyjemny smak. Zgodnie z tymi danymi, można śmiało stwierdzić, że Frizzante dominuje we Włoszech.

Najbardziej znany typ Frizzante, czyli Prosecco Frizzante, jest produkowany ze szczepu winorośli Glera. Jest to odmiana biała pochodząca z regionu Veneto na północnym wschodzie Włoch. Glera ma dość neutralny smak, ale w połączeniu z bąbelkami nabiera bardzo lekkiego, świeżego i owocowego aromatu. Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie jest także bezalkoholowa odmiana frizzante, która przebojem wdziera się na rynek!

Aperitivo z KEGa:

Negroni

Spritz

Hugo

Spritz LIMONELLO

Czym jest aperitif? Ogólnie rzecz biorąc, to taki napój alkoholowy,  który podajemy przed posiłkiem, żeby rozgrzać nasz apetyt i przygotować żołądki do zbliżającej się uczty. Słowo „aperitif” wywodzi się zarówno z francuskiego „apéritif”, jak i włoskiego „aperitivo”, pochodzącego od łacińskiego „aperire”, czyli „otwierać”. Jest to więc napój, który dosłownie otwiera nasz posiłek. Poza tym, ma także funkcję towarzyską, pomagając nam się zrelaksować i zacząć rozmowy z przyjaciółmi.

Ważne jest, żeby aperitif był właściwie dobrany, aby zwiększyć apetyt, a nie go zaspokoić zbyt wcześnie. Nie powinien być ani zbyt gęsty, ani zbyt słodki, ponieważ to mogłoby zaburzyć smak potraw podczas głównego posiłku. Ponadto, nie powinien być zbyt mocny, żeby nie irytować pustego żołądka. Ostatecznie, aperitif jest jakby otwarciem każdego przyjęcia lub kolacji, przygotowując nas na dobre jedzenie i dobrą zabawę!

Wina spokojne:

Pinot GRIGIO

Merlot

Wino BIAŁE

Wino CZERWONE

Wina spokojne to rodzaj wina, które charakteryzuje się brakiem lub minimalną ilością gazów rozpuszczonych. Są one zazwyczaj nazywane „niesprężystymi” lub „nierozgniatającymi”. W przeciwieństwie do win musujących, takich jak szampan czy prosecco, wina spokojne nie mają bąbelków ani efektu musującego. Są one produkowane przez fermentację soku winogronowego bez dodatku dwutlenku węgla, który powoduje gazowanie. Wina spokojne obejmują szeroką gamę odmian, od białych i czerwonych win po różne style, smaki i aromaty, w zależności od szczepu winorośli, procesu produkcji oraz warunków uprawy i dojrzewania. Są one często spożywane podczas różnych okazji, od codziennych posiłków po wyjątkowe uroczystości.

Oferta dotyczy klientów, którzy posiadają sprzęt do rozlewania wina. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem lub wynajem sprzętu do rozlewania wina z KEGów to zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z nami.

Rabaty uzależnione są od wolumenu sprzedaży i ustalane są indywidualnie

Koszt wysłania KEGa wynosi 29,99/sztuka – 50% rabat*

*cena może ulec zmianie w wyniku podniesienia opłat przez przewoźnika, lub poważnych wachań kursów walut.

Wina z KEGa