Sprzęt do Frizzante oraz wina z KEGa

Poznaj naszą ofertę wynajmu oraz sprzedaży sprzętu do wina z KEGa

Oferta wynajmu sprzętu do Frizzante (Prosecco z kija)

Wynajem

Specjalistyczny sprzęt do wylewania wina z kega jest podstawą w koncepcji ogólnie znanej jako „ Wine on tap” lub po prostu prosecco z kija*. Dzięki niemu:

Frizzante jest takie samo jak w chwili nalania do kega w winiarni

Jest podane w odpowiedniej temperaturze,

Szybko i bez zbędnych strat.

Łatwo można poczęstować klienta małą próbką, nie potrzeba otwierać całej butelki Prosecco.

W skład kompletnego sprzętu wchodzi kolumna jedno, dwu lub trzy kranowa, schładzarka do schłodzenia frizzante, reduktor gazowy, przewody i głowice.

Dla klientów, którzy zdecydują się dłuższą umowę współpracy, przekazujemy w użytkowanie instalację i bezpłatny serwis ( bez butli gazu). Oferta szczególnie dotyczy Warszawy i woj. mazowieckiego

Oferta sprzedaży sprzętu

Sprzedaż

Dla klientów, którzy chcą lać tzw. prosecco z kija, ale nie chcą wiązać się umowami, wolą taki sprzęt posiadać na własność, lub potrzebują uzupełnić własne instalacje oferujemy całe komplety lub poszczególne elementy instalacji do frizzante po bardzo atrakcyjnych cenach. O szczegóły zapytaj – biuro@numberwine.pl lub przez formularz kontaktowy.

Oferta serwisowa

Serwis

Nasza firma posiada również zespół serwisowy, który zajmuje się kompleksowym serwisowaniem instalacji piwnych i do frizzante.

Stawiamy kompletne instalacje w tradycyjnych zabudowach jak i w nietypowych aranżacjach O szczegóły zapytaj – biuro@numberwine.pl lub przez formularz kontaktowy.

Zapewniamy kompletną obsługę serwisową dla koncepcji „prosecco z kija”*.

 

*UWAGA: PRZEZ OKREŚLENIE PROSECCO Z KIJA NALEŻY ROZUMIEĆ SCHŁODZONE FRIZZANTE WYLEWANE Z KEGA 20L LANE Z KRANU.